Kiti gaminiai

Gaminame bet kokius nestandartinius ir standartinius gaminius iš metalo ir medžio pagal Jūsų poreikį.

1. Voljero rėmai: sandėlyje esamų rėmų aukštis yra 164 cm. Rėmai su metaliniais cinkuotais virbais (kurių diametras 16 mm) yra 1 m, 1,5 m, 2 m, 3 m pločio. Rėmai su varteliais ir šėrykla yra 1,5 m, 2 m, 3 m pločio. Rėmai su medžiu (pilno špunto dailylentėmis) yra 1 m, 1,5 m, 2 m pločio. Rėmai vienas su kitu sujungiami varžtais. Galime pagaminti nestandartinio dydžio. Visas metalas cinkuotas karštu būdu.
2. Stogo atramos (cinkuotos) reikalingos stogo gegnėms tvirtinti. Šios stogo atramos pagamintos taip, kad būtų galima reguliuoti stogo aukštį. Stogo atrama įstatoma (įkišama) į voljero rėmą.
3. Grindų „kojos“ pagamintos (štampuotos) iš metalo ir yra cinkuotos karšto cinkavimo būdu. „Kojos“ forma pagaminta taip, kad grindų karkasas pasidėtų ant jos, po to pritvirtinama varžtais. Šios „kojos“ pagalba grindys pakeliamos nuo žemės 10 cm.
4. Automobilio galinio dangčio fiksatorius (laikiklis) skirtas tam, kad kai automobilyje esantis gyvūnas, sustojus aikštelėje, gautų oro iš aplinkos pravėrus bagažinės dangtį. Taip automobilis neprikais, o svetimi žmonės negalės į jį patekti.
5. Trumpos ratų bazės stogo bagažinė skirta automobilių VW Transporter, Caravelle, Multivan T5 modeliams (nuo 2004 m.). Jas pradėjome gaminti tiems atvejams, kuomet reikia vežti sunkesnius krovinius ant stogo bagažinės. Kadangi kitų gamintojų stogo bagažinių atlaikomas svoris yra apie 50-70 kg., pagaminome stogo bagažinę atlaikančią iki 300 kg ir daugiau. Visgi didesnį svorį vežti yra rizikinga dėl automobilio stogo konstrukcijos ir dėl rizikos apvirsti. Šios bagažinės prie stogo pritvirtinamos panaudojant varžtus (automobilio stoge yra gamyklinės skylės). Bagažinės pagamintos iš metalinių vamzdžių ir yra cinkuotos, to pasekoje patvarios. Stogo bagažines galime pagaminti ir kitiems automobilių modeliams.
6. Malkinės gaminamos iš medienos arba metalinių rėmų. Malkines dažnai darome prie galinės voljero sienos. Galimi ir kiti sprendimo būdai.
7. Sandėliukai gaminami pagal individualius užsakymus. Sandėliukas gali būti kartu su voljeru. Galime pagaminti ir atskirą sandėliuką.
8. Gaminame narvus šunims namuose. Narvus pradėjome gaminti dėl to, nes parduotuvėse parduodami narvai yra netvirti, silpnos konstrukcijos. Jeigu augintinis stresuoja - jis daro viską, kad ištrūktų. Mūsų gaminami narvai gaminami iš metalinių vamzdžių (25x25 mm ir 16 mm), o po to cinkuojami karštu būdu - taip pagaminti narvai pasižymi tvirtumu.
9. Gaminame narvus skirtus veterinarijos klinikoms, kuriuose laikomi gyvūnai gydimo metu.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes mielai Jums atsakysime!